Suzuki і Daihatsu вирішили приєднатися до автоальянсу під керівництвом Toyota

Suzuki і Daihatsu вирішили приєднатися до автоальянсу під керівництвом Toyota

Обидві компанії допоможуть коаліції комерційних електрокарів зосередитися на невеликих транспортних засобах

Suzuki і Daihatsu вирішили приєднатися до автоальянсу під керівництвом Toyota
фото unsplash.com

Компанії Suzuki Motor Corp і Daihatsu оголосили, що приєднуються до коаліції комерційних електромобілів на чолі з Toyota Motor Corp.

Як повідомляє Reuters, обидва автовиробники придбають по 10% акцій спільного підприємства нарівні з Isuzu Motors і Hino Motors, а Toyota володітиме 60% акцій.

«Коли Suzuki і Daihatsu приєднаються до проєкту і будуть працювати разом, ми зможемо розширити коло нашої співпраці, щоб охопити не тільки комерційні автомобілі, а й міні-автомобілі, – сказав президент Toyota Акіо Тойода.

Цей крок відбувається у зв'язку з тим, що японські автовиробники стикаються зі зростаючою конкуренцією з боку технологічних гігантів і інших конкурентів, які виробляють електричні та автономні автомобілі.

Як відомо, у квітні Toyota, Isuzu і Hino створили Commercial Japan Partnership Technologies Corporation, щоб зміцнити свої конкурентні переваги в області підключених комерційних автомобілів.

Нагадаємо: раніше цього місяця підрозділ японського автомобільного концерну Toyota Motor Corp. for Technology Research оголосила про придбання американської компанії Carmera, яка надає цифрові послуги для автономних транспортних засобів, такі як карти. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті