АМКУ скасував дозвіл «Smart Holding» на викуп акцій «Харківобленерго»

АМКУ скасував дозвіл «Smart Holding» на викуп акцій «Харківобленерго»

Регулятор вважає, що інформація, подана в заяві компанії, є недостовірною

АМКУ скасував дозвіл «Smart Holding» на викуп акцій «Харківобленерго»
фото: sq.com.ua

Антимонопольний комітет (АМКУ) скасував рішення про надання дозволу компанії «Smart Holding» Вадима Новинського на придбання акцій АТ «Харківобленерго», що забезпечують 25% голосів у органі правління оператора системи розподілу. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Згідно з повідомленням, при прийнятті рішення 28 січня про надання дозволу на придбання частини акцій в «Харківобленерго» не було надано необхідних документів щодо підтвердження призначення та уповноваження представника компанії «Lovitia Investments Ltd» (нова назва компанії «Smart Holding (Cyprus) LTD») на представництво інтересів ОСР Харкова. В такому випадку АМКУ вважає, що вся інформація, подана в заяві компанії, є недостовірною.

«Оскільки, рішення від 28 січня 2021 року № 51-р прийнято на підставі аналізу, в тому числі інформації щодо АТ «Харківобленерго», воно прийняте на підставі недостовірної інформації», – зазначили в АМКУ.

Нагадаємо, компанія Smart Holding (Cyprus) LTD Вадима Новинського взимку придбала по 76,43 млн акцій оператора системи розподілу АТ «Харківобленерго» та постачальника універсальної послуги ПрАТ «Харківенергозбут».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті