ЄС надасть небагатим країнам до кінця цього року 200 млн доз вакцин від коронавірусу

ЄС надасть небагатим країнам до кінця цього року 200 млн доз вакцин від коронавірусу

На сьогодні COVAX поставила вже 122 млн доз у 136 країн

ЄС надасть небагатим країнам до кінця цього року 200 млн доз вакцин від коронавірусу
фото DR

ЄС до кінця 2021 року надасть понад 200 млн доз вакцин проти коронавірусу в країни з низьким і середнім рівнем доходів і розгорне масове виробництво вакцин в Африці, передає Інтерфакс.

«Вакцинація – це ключовий фактор, тому важливо забезпечити доступ до вакцин проти COVID-19 в країнах усього світу», – сказала в зв'язку з цим в четвер голова ЄК Урсула фон дер Ляйєн.

«До кінця року ми передамо більше 200 млн доз вакцини COVID-19 країн з низьким і середнім рівнем доходів», – повідомила вона.

В ЄС допомогою нужденним країнам займається Team Europe, яку створили ЄС як організація, його інститути і всі 27 держав-членів. Глава ЄК повідомила, що понад 200 млн доз вакцини, які були закуплені Team Europe, досягнуть країн призначення до кінця року, в основному через всесвітню організацію COVAX.

ЄС вважає себе лідером і головним спонсором COVAX. На сьогодні COVAX поставила вже 122 млн доз в 136 країн.

Team Europe ініціювала проект з виробництва та розповсюдження вакцин і ліків в Африці з відповідним доступом до медичних технологій. На нього виділяється 1 млрд євро з бюджету ЄС та європейських фінансових інститутів, таких як Європейський інвестиційний банк (ЄІБ).

9 липня Team Europe зголосилася підтримати великомасштабні інвестиції в масове виробництво вакцин Інститутом Пастера в Дакарі.

Нагадаємо, дослідники повідомилипро низьку ефективність китайської вакцини Sinopharm проти штаму «дельта».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті