«Нафтогаз» приєднався до ініціативи Глобального договору ООН

«Нафтогаз» приєднався до ініціативи Глобального договору ООН

Компанія зобов’язується вести діяльність з дотриманням десяти принципів договору

«Нафтогаз» приєднався до ініціативи Глобального договору ООН
Фото: УНІАН

НАК «Нафтогаз України» стала учасницею ініціативи Глобального договору ООН. Компанія зобов’язується вести діяльність з дотриманням десяти принципів договору, працювати над досягненням цілей сталого розвитку та щорічно звітувати про прогрес. Про це повідомляє пресслужба НАК.

Зазначається, що подальше формування стратегії «Нафтогазу» зі сталого розвитку відбуватиметься за шістьма напрямами, а саме:

  • доступна та чиста енергія;
  • чиста вода та належні санітарні умови;
  • міцне здоров’я;
  • якісна освіта;
  • сталий розвиток міст та спільнот;
  • партнерство заради сталого розвитку.

Радник голови правління «Нафтогазу» Олексій Рябчин зазначив, що розвиток зеленого напрямку бізнесу, зокрема, продиктований планами компанії щодо реалізації низьковуглецевих проєктів, як-от, у сфері відновлювальної та біоенергетики, підвищення енергоефективності, розвитку водневої економіки

«Екологічні та кліматичні вимоги до діяльності компаній з кожним роком будуть зростати. Тому важливо вже зараз розпочинати проекти щодо скорочення обсягів викидів на всіх етапах – від видобутку нафти і газу до їх переробки, зберігання та постачання. Без відповідних ESG стратегій неможливо отримати інвестиції та фінансування, навіть на основну діяльність «Нафтогазу"», – додав Рябчин.

Раніше «Укренерго» приєдналося до Глобального договору ООН в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті