United Airlines стала найбільш екологічно відповідальною авіакомпанією року

United Airlines стала найбільш екологічно відповідальною авіакомпанією року

Програма компанії компенсує корпоративним клієнтам витрати на екологічно чисте авіаційне паливо

Этот материал также доступен на русском языке
United Airlines стала найбільш екологічно відповідальною авіакомпанією року
Фото: linkedin.com/company/united-airlines

Видання Air Transport World визначило найбільшу американську авіакомпанію United Airlines як найбільш екологічно відповідальну компанію 2021 року. Таким чином були відзначені її кроки щодо зниження вуглецевого сліду у своїх авіаперевезеннях. Раніше United Airlines поставила за мету досягти нульового показника викидів вуглецю, не покладаючись на їх компенсацію.

United Airlines взяла на себе зобов'язання закуповувати більш екологічне авіаційне паливо, ніж майже всі авіакомпанії світу разом узяті.

«Нам потрібно, щоб світ об'єднався для вирішення цієї глобальної проблеми, і тому ми створили Eco-Skies Alliance, щоб дозволити компаніям і приватним особам-однодумцям допомогти нам інвестувати в ще більш екологічне авіаційне паливо», – заявив СЕО компанії Скотт Кірбі в LinkedIn.

Програма Eco-Skies Alliance дозволяє корпоративним клієнтам оплачувати додаткові витрати за екологічно чисте авіаційне паливо (SAF). Мета – продемонструвати, що існує попит на паливні рішення з низьким рівнем викидів і скоротити викиди вуглецю від рейсів в США. Серед учасників Альянсу – такі бренди, як DHL, BCG, Siemens, Deloitte, HP, Autodesk.

United Airlines – американська авіакомпанія, одна з найбільших в США та світі. Після злиття з авіакомпанією Continental Airlines, офіційно завершеного 1 жовтня 2010, United Airlines стала найбільшим авіаперевізником у світі. Заснована в 1926 році під назвою Boeing Air Transport. Була першою авіакомпанією, яка почала пропонувати пасажирам комерційних рейсів харчування, для чого, також вперше у світі, ввела на своїх літаках посаду стюардеси.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті