Виробник електропікапів Rivian запланував збудувати ще один завод у США

Виробник електропікапів Rivian запланував збудувати ще один завод у США

На другому складальному заводі також вироблятимуться акумуляторні елементи

Виробник електропікапів Rivian запланував збудувати ще один завод у США
фото www.flickr.com/photos/porch-photos/31221111787

Стартап з виробництва електромобілів Rivian Automotive, який підтримує Amazon.com, оголосив про наміри збудувати другий складальний завод в США. Як повідомляє Reuters, він також буде займатися виробництвом акумуляторних елементів.

«Хоча поки цей процес і знаходиться на ранній стадії, Rivian вивчає місця для другого виробничого підприємства в США», – підтвердила інформацію прессекретар Rivian Емі Маст. Жодних подробиць вона не розкрила.

Джерела агентства розповіли, що на будівництво заводу вже подали заяву декілька штатів. Офіційно про нього буде оголошено через пару місяців, а початок будівництва заплановано на початок наступного року. Між тим, співрозмовники Reuters не виключають, що терміни можуть змінитись, для прикладу, через ситуацію з коронавірусом.

Як відомо, у Rivian вже є завод в США – він знаходиться в Нормалі, штат Іллінойс.

Видання зазначає, що типова вартість заводу зі складання нових автомобілів наразі складає 1 млрд або більше, а вартість заводу з виробництва акумуляторних елементів – не менше 2 млрд.

Нагадаємо: раніше цього місяця виробник електропікапів Rivian переніс поставки свого першого електричного пікапа R1T і позашляховика R1S через «наслідки пандемії» і світову нестачу напівпровідникових чипів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті