Instagram почала тестувати функцію Limits для боротьби з цькуванням і переслідуванням

Instagram почала тестувати функцію Limits для боротьби з цькуванням і переслідуванням

Інструмент дозволяє закрити деяким підписникам доступ до коментарів і повідомлень

Instagram почала тестувати функцію Limits для боротьби з цькуванням і переслідуванням
фото Pixaby

Соцмережа Instagram почала тестувати функцію Limits, яка допоможе користувачам захиститися від переслідувань і образ в мережі.

Функція тестується поки що в деяких країнах, пише vc.ruз посиланням на TechCrunch.

Інструмент Limits дозволяє користувачеві тимчасово заблокувати обліковий запис, якщо він стає об'єктом переслідувань, зазначає глава компанії Адам Моссері.

Ще до того, як про нову функцію розповіли офіційно, консультант із соціальних мереж Метт Наварра поділився скріншотами того, як працює Limits.

Інструмент дозволяє закрити деяким підписникам доступ до коментарів і повідомлень. Це можуть бути недавні підписники або облікові записи, які не підписані на користувача. За даними компанії, образи частіше йдуть не від тих, хто давно підписаний на користувача, а від новачків, які створили акаунт, щоб переслідувати.

Зараз функція тестується в деяких країнах. У Instagram не уточнили, в яких, а також невідомо, коли функція стане загальнодоступною.

Крім цього, в своєму виступі Моссері засудив расизм, проявлений фанатами щодо англійських футболістів. Після фіналу Євро-2020 деякі користувачі залишали расистські коментарі на адресу гравців збірної Англії.

За словами Моссері, технологія модерації помилково позначила деякі скарги «як необразливі коментарі» замість того, щоб направляти їх модераторам-людям. Він зазначив, що зараз проблему виправлено.

Нагадаємо, журналісти з'ясували, як TikTok формує стрічку рекомендацій для кожного користувача.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті