Шмигаль доручив розширити умови пільгових іпотечних програм

Шмигаль доручив розширити умови пільгових іпотечних програм

Мінфін має два тижні, щоб подати рішення на розгляд уряду

Шмигаль доручив розширити умови пільгових іпотечних програм
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль
Фото: УНІАН

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству фінансів (Мінфін) протягом двох тижнів підготувати й подати на розгляд уряду рішення, які дозволять розширити умови пільгових іпотечних та лізингових програм. Про це він повідомив у телеграмі за підсумками наради в уряді щодо роботи державних установ.

«Загалом на сьогодні учасниками пільгових житлових програм є тисячі родин. Наше завдання – максимально розширювати такі програми, аби українці змогли вже сьогодні покращити свої житлові умови. Особливо це стосується громадян, які втратили власне житло внаслідок війни на сході, та інших пільгових категорій громадян», – йдеться у дописі.

Прем'єр зазначив, що також дав доручення Мінрегіону передбачити в проєкті держбюджету на 2022 рік докапіталізацію Держмолодьжитла за умови паритетного залучення зовнішніх джерел фінансування.

Раніше повідомлялося, що Держмолодьжитло розпочало прийом заяв від внутрішньо переміщених осіб на іпотеку під 3%. Заяву можна подати через «Дію».

Кабмін доручив створити нову державну компанію для запуску пільгової іпотеки. Кабінет Міністрів готує програми пільгової іпотеки зі ставками від 5% до 7% річних на термін від 60 до 240 місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті