Toyota заборонила перепродувати новий позашляховик Land Cruiser 300

Toyota заборонила перепродувати новий позашляховик Land Cruiser 300

Автівки можуть потрапити в руки «третіх осіб», які можуть нашкодити репутації Toyota

Toyota заборонила перепродувати новий позашляховик Land Cruiser 300
фото Toyota

Компанія Toyota вирішила заборонити перепродаж нових позашляховиків Land Cruiser 300 в Японії. Про це повідомляє місцеве видання Creative311. За їхніми даними, на такий крок компанія пішла заради боротьби з перекупниками і зростанням цін на вторинному ринку, пише РБК.

Також Toyota побоюється, що машина може потрапити в якісь «треті руки», які не можуть придбати позашляховик легально. Це, в свою чергу, може зашкодити іміджу компанії.

Справа в тому, що Land Cruiser 300, який був представлений в червні нинішнього року, користується дуже високим попитом в Японії. Так, за даними Carscoops, Toyota на даний момент зібрала 22 000 попередніх замовлень на цей автомобіль. Все це дає грунт для різних фінансових махінацій на вторинному ринку, вважають в компанії.

У підсумку японці вирішили зобов'язати покупців машини на місцевому ринку підписувати особливі угоди. Документ забороняє перепродувати машину відразу після придбання. За неофіційними даними, термін такої угоди розрахований на рік. Які санкції застосовуватимуть до порушників правила, невідомо. За однією з версій, такий покупець втратить клієнтську підтримку та більше не зможе офіційно купити автомобіль Toyota.

Як повідомлялося, Toyota поглинула американський стартап, який займається автономними технологіями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті