Брюки і кросівки: український лоукостер SkyUp змінить форму стюардес

Брюки і кросівки: український лоукостер SkyUp змінить форму стюардес

Пасажири побачать бортпровідників у новій формі вже восени, за цей час на українській фабриці пошиють 500 комплектів

Брюки і кросівки: український лоукостер SkyUp змінить форму стюардес
фото SkyUp

Найбільший український лоукостер SkyUp після чотирьох років роботи вирішив змінити форму своїх бортпровідників, зробивши її зручнішою. Найбільше змін отримає одяг для стюардес, а чоловіча форма залишилася більш класичною, пише avianews.com.

«Нова форма базується на ідеї динаміки і руху, тому замість костюмів зі спідницями у жінок з'являться брючні костюми з більш спортивним кроєм, які ми створили разом з партнерами з GUDU. Доповнює образ легкий шкіряний тренч», – розповіли в SkyUp.

На зміну туфлям прийшли кросівки Nike. Це позитивно позначиться на самопочутті персоналу, який змушений багато часу проводити на ногах.

Ще одна зміна – хустина розробки GUNIA project тепер буде кріпитися на плечі. Раніше її зав'язували на шиї.

Концепцію нової форми SkyUp Champions в авіакомпанії описують однією фразою «схоплює на льоту».

«Це одяг для активних, сміливих, яскравих; для тих, хто не любить зайвого офіціозу, але цінує стиль; реагує швидко, діє виважено, приймає виклики і справляється з ними. Форма для відкритих новому, тих, хто любить подорожі і життя», – відзначили в SkyUp.

Стиль SkyUp Champions включає також новий макіяж для стюардес, ідея якого базується на кольорах неба, які можна побачити тільки на висоті. Це м'який помаранчевий, як під час заходу сонця, і ніжно блакитний, як на світанку.

«Разом вони створюють плавний градієнт. При цьому макіяж принципово делікатний, щоб зберегти природність. Зачіски теж стануть більш зручними і будуть краще передавати образ», – пояснили в авіакомпанії.

В соцмережах цю новину зустріли хвилею схвальних відгуків.

«Значно більше шансів, що стюардеса в зручному одязі і взутті краще зорієнтується в разі нещасного випадку, вчинить правильні дії і швидко збігає за допомогою», – зазначила одна з користувачів.

SkyUp планує, що пасажири побачать бортпровідників у новій формі SkyUp Champions вже восени цього року. За цей час підготують 500 комплектів. Пошиють їх на українській фабриці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті