Португалія відкриває свої кордони для українців

Португалія відкриває свої кордони для українців

Дозвіл діятиме до восьмого серпня

Португалія відкриває свої кордони для українців
Фото: Lisa/Pexels

Португалія з 26 липня відкриє свої кордони для всіх типів подорожей українців, відповідно до рекомендацій Ради ЄС. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці у твіттері.

Згідно з інтерактивною міністерства закордонних справ (МЗС) влада Португалії дозволила тимчасово в’їжджати громадянам України 23 липня. Дозвіл діятиме наразі до 8 серпня, але рішення можуть переглянути в будь-який момент.

Водночас залишатиметься чинною вимога про надання результатів ПЛР-тесту, зробленого протягом не більше ніж за 72 години до подання документа. Або результату тесту на антитіла, зробленого в період не більше ніж за 48 годин до подання довідки.

Також приїхати до Португалії можна з будь-якою метою мандрівникам, які мають дійсний європейський (виданий в будь-якій країні ЄС) «ковід-сертифікат» (в паперовому або в електронному форматі).

Нагадаємо, минулого місяця Україна ввела обов'язкове тестування на кордоні для туристів з Португалії через поширення штаму «Дельта». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло