Ізраїль завдав авіаударів по базі ХАМАС

Ізраїль завдав авіаударів по базі ХАМАС

Армія Ізраїлю відповіла на запуск терористичним рухом повітряних куль із запальною сумішшю

Ізраїль завдав авіаударів по базі ХАМАС
фото DNA / opindia.com

Ізраїль завдав авіаударів по військовій базі терористичного руху ХАМАС у відповідь на запуск в напрямку ізраїльської території повітряних куль із запальною сумішшю. Про це в ніч на понеділок, повідомила Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), передає DW.

За її даними, база, яка містить «інфраструктуру і засоби, що використовуються для терористичної діяльності», розташовувалася в секторі Газа недалеко від цивільних об'єктів, включаючи школу.

«Ми продовжимо реагувати на будь-які спроби терору з Гази», – вказали в ЦАХАЛ.

Як відомо, ХАМАС неодноразово запускав з Гази повітряні кулі з прикріпленими до них вибухівкою і запальною сумішшю в напрямку Ізраїлю. Так, в середині червня запуск куль викликав не менше 20 загорянь біля кордону з сектором, повідомили ізраїльські пожежники.

Нагадаємо: 20 травня уряд Ізраїлю на засіданні з питань безпеки одноголосно схвалив пропозицію про припинення вогню в секторі Газа.  Незабаром після цього готовність припинити бойові дії висловила і угруповання ХАМАС і «Ісламський джихад». Припинення вогню набуло чинності з 2 години ночі за місцевим часом, 21 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті