Mastercard запустила програму підтримки криптовалютних стартапів

Mastercard запустила програму підтримки криптовалютних стартапів

До неї вже приєдналися сім проектів, які працюють з криптовалюта і блокчейном

Mastercard запустила програму підтримки криптовалютних стартапів
фото Pixaby

Mastercard оголосила про запуск програми підтримки швидкозростаючих компаній, які працюють в сферах цифрових активів, блокчейну і криптовалюти. Про це пише Forbesз посиланням на повідомлення компанії.

Сім стартапів приєдналися до програми Mastercard, щоб «отримати доступ до можливостей співпраці, знань та інструментів для зростання», наголошується в повідомленні. Вони прагнуть «прискорити інновації в сфері цифрових активів і зробити більш безпечним і простим процес купівлі, продажу та зберігання криптовалюти і цифрових активів».

«Кожен стартап зосереджений на рішенні унікального галузевого завдання і протягом всієї програми буде використовувати досвід Mastercard для підтримки свого подальшого зростання і розвитку», – заявила компанія.

До програми серед інших приєднався створений у Сінгапурі торговий майданчик Mintable. Він надає можливість торгувати цифровими і фізичними активами у формі невзаємозамінних токенів (non-fungible token, NFT). Йдеться, наприклад, про авангардні твори мистецтва чи музики.

Крім того, в програмі бере участь ізраїльська платформа GK8, яка дає можливість проводити захищені транзакції в блокчейні без використання інтернету, що дозволяє захиститися від кібератак.

Ще одна учасниця програми, швейцарська компанія Taurus, створила інфраструктуру для управління будь-якими цифровими активами в рамках однієї платформи.

Засновники компаній, що беруть участь у програмі, прагнуть вирішити питання, які стосуються, наприклад, токенізації активів, точності даних, цифрової безпеки і зв'язку між традиційною і цифровою економікою, зазначає Mastercard. Кожен стартап «зосереджений на рішенні унікального виклику, що стоїть перед індустрією».

Цього року Mastercard планує почати працювати з деякими криптовалютами в рамках своєї платіжної системи, повідомляв віце-президент компанії по цифрових активах і блокчейн-технологіях Радж Дамодаран. Він пояснював, що зараз криптовалюти спочатку переводяться в традиційні гроші і тільки після цього проходять через платіжну систему, тоді як нові правила дозволять клієнтам здійснювати платежі в цифрових валютах безпосередньо. Однак, за словами Дамодарана, поки що йдеться тільки про стейблкойни – криптовалюту, забезпечену реальними активами.

Нагадаємо, Mastercard заявилапро виконання цілей сталого розвитку у 2020 році і озвучила нові амбітні плани до 2025 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті