Mastercard запустила програму підтримки криптовалютних стартапів
До неї вже приєдналися сім проектів, які працюють з криптовалюта і блокчейном

Mastercard оголосила про запуск програми підтримки швидкозростаючих компаній, які працюють в сферах цифрових активів, блокчейну і криптовалюти. Про це пише Forbesз посиланням на повідомлення компанії.
Сім стартапів приєдналися до програми Mastercard, щоб «отримати доступ до можливостей співпраці, знань та інструментів для зростання», наголошується в повідомленні. Вони прагнуть «прискорити інновації в сфері цифрових активів і зробити більш безпечним і простим процес купівлі, продажу та зберігання криптовалюти і цифрових активів».
«Кожен стартап зосереджений на рішенні унікального галузевого завдання і протягом всієї програми буде використовувати досвід Mastercard для підтримки свого подальшого зростання і розвитку», – заявила компанія.
До програми серед інших приєднався створений у Сінгапурі торговий майданчик Mintable. Він надає можливість торгувати цифровими і фізичними активами у формі невзаємозамінних токенів (non-fungible token, NFT). Йдеться, наприклад, про авангардні твори мистецтва чи музики.
Крім того, в програмі бере участь ізраїльська платформа GK8, яка дає можливість проводити захищені транзакції в блокчейні без використання інтернету, що дозволяє захиститися від кібератак.
Ще одна учасниця програми, швейцарська компанія Taurus, створила інфраструктуру для управління будь-якими цифровими активами в рамках однієї платформи.
Засновники компаній, що беруть участь у програмі, прагнуть вирішити питання, які стосуються, наприклад, токенізації активів, точності даних, цифрової безпеки і зв'язку між традиційною і цифровою економікою, зазначає Mastercard. Кожен стартап «зосереджений на рішенні унікального виклику, що стоїть перед індустрією».
Цього року Mastercard планує почати працювати з деякими криптовалютами в рамках своєї платіжної системи, повідомляв віце-президент компанії по цифрових активах і блокчейн-технологіях Радж Дамодаран. Він пояснював, що зараз криптовалюти спочатку переводяться в традиційні гроші і тільки після цього проходять через платіжну систему, тоді як нові правила дозволять клієнтам здійснювати платежі в цифрових валютах безпосередньо. Однак, за словами Дамодарана, поки що йдеться тільки про стейблкойни – криптовалюту, забезпечену реальними активами.
Нагадаємо, Mastercard заявилапро виконання цілей сталого розвитку у 2020 році і озвучила нові амбітні плани до 2025 року.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].