Керівництво American Airlines просить пілотів економити пальне

Керівництво American Airlines просить пілотів економити пальне

Проблеми з поставками палива виникли в період стрибка попиту на туристичні поїздки

Керівництво American Airlines просить пілотів економити пальне
фото DR

Американська авіакомпанія American Airlines попросила пілотів по можливості економити паливо через його нестачу в ряді аеропортів по всій країні, передає Інтерфаксз посиланням на CNBC.

Галузь зіткнулася із затримками поставок палива через гостру нестачу водіїв вантажівок, самих автомобілів і недостатність поставок, пояснив перевізник.

В окремих випадках авіакомпанія пообіцяла доставляти в аеропорти, які постраждали через дефіцит, додатковий обсяг палива під час перельотів. Також вона може почати здійснювати деякі рейси з зупинками для дозаправки в проміжних пунктах.

«Затримки з доставкою палива American Airlines спочатку торкнулися в основному міст на заході США, але тепер про них повідомляють в аеропортах по всій країні. Очікується, що затримки триватимуть до середини серпня», – йдеться в службовій записці, яку направив пілотам керуючий директор з польотів Джон Дадлі.

Досі збої в польотах через нестачу палива були «мінімальними» і компанії не доводилося скасовувати будь-які рейси, йдеться в листі.

Проблеми з поставками палива виникли в період стрибка попиту на туристичні поїздки всередині США, який, за словами топ-менеджерів авіакомпаній, близький до рівня 2019 року або перевищує його.

Для перельотів за багатьма міжнародними маршрутами необхідний негативний тест на COVID-19 або доказ вакцинації, тоді як деякі напрямки все ще закриті для туристів із США. Це призвело до зростання попиту на поїздки всередині країни цього літа, особливо в місця, де розташовані туристичні пам'ятки на відкритому повітрі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті