«Купуй американське»: Байден закликав співвітчизників купувати товари, виготовлені в США
Нові правила розширять положення програми «Купуй американське»,що застосовуються до третини товарів вартістю $600 млрд

Президент США Джо Байден пообіцяв стимулювати виробництво в Сполучених Штатах за рахунок збільшення кількості товарів американського виробництва. Політика «Купуй американське», на думку президента, допоможе як пересічним громадянам, так і робочим профспілкам, передає Голос Америки.
Байден відвідав район Ліхай-Веллі в Пенсільванії в той момент, коли сенатори від обох партій досягли в Вашингтоні двосторонньої угоди щодо запропонованого президентом інфраструктурного пакету, кошти з якого підуть на відновлення доріг, мостів та інших об'єктів.
Президент зустрівся з місцевими членами Об'єднаної профспілки працівників автомобільної промисловості, а також отримав інформацію про нову модель сміттєвозу з електричним приводом, випробування якого компанія проводить в Нью-Йорку і Північній Кароліні.
Після цього Байден зняв піджак, засукав рукава сорочки і звернувся до присутніх на тлі припаркованих позаду вантажівок.
За його словами, гасло «Купуй американське» перетворилося в останні роки в «порожні обіцянки»: президент, очевидно, мав на увазі політику, яку просував Дональд Трамп.
«Моя адміністрація збирається зробити формулу «Купуй американське» реальністю», – заявив Байден. Президент ще під час першого тижня перебування при владі підписав указ, спрямований на використання величезної купівельної спроможності федерального уряду – найбільшого в світі покупця споживчих товарів – для підтримки американських виробників.
Нові правила розширюють існуючі положення програми «Купуй американське»,що застосовуються приблизно до третини товарів і послуг вартістю $600 млрд, які щороку купує федеральний уряд.
У разі затвердження цих правил негайно збільшиться мінімальна частка промислових товарів американського виробництва з 55% до 60%, а потім до 65% в 2024 році і до 75% до 2029 року.
Байден пообіцяв, що ці правила будуть виконуватися. «Ми будемо за цим стежити», – сказав він.
У зацікавлених сторін буде 60 днів на те, щоб прокоментувати зміни, перш ніж правила будуть остаточно затверджені.
Нові правила не будуть застосовуватися до послуг, на які припадає приблизно $300 млрд, тобто близько половини щорічних закупівель уряду, включаючи такі відомства, як міністерство оборони, заявили в адміністрації.
Також поки не очікується, що це негайно допоможе вирішити труднощі в ланцюжках поставок, включаючи глобальний дефіцит напівпровідників, який уповільнив виробництво автомобілів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].