В ЄС застерегли туристів від поїздок на грецькі острови через сплеск COVID-19

В ЄС застерегли туристів від поїздок на грецькі острови через сплеск COVID-19

До числа не рекомендованих увійшли Міконос, Санторіні і Родос

В ЄС застерегли туристів від поїздок на грецькі острови через сплеск COVID-19
фото www.flickr.com/photos/artistica2004/2819096354/

Грецькі острови на півдні Егейського моря були відзначені темно-червоним кольором на карті Європейського центру з профілактики та контролю захворювань COVID-19 (ECDC) після зростання числа інфекцій. Як повідомляє Reuters, це означає, що всі поїздки в регіон і з регіону, крім необхідних, не вітаються.

Кластер з 13 островів включає найпопулярніші напрямки Греції для іноземних туристів – Міконос, Санторіні і Родос, які в сукупності приваблюють мільйони людей щоліта.

Заступник міністра цивільного захисту Греції Нікос Хардаліас заявив, що Міконос та Іос, ще один популярний туристичний напрям, знаходяться «за крок» до від введення владою обмежень. Він додав, що ситуація на островах Закінф, Тінос, Лефкас, Санторіні, Парос і Родос також викликає занепокоєння.

Греція, значною мірою залежить від туризму, зробила ставку на просування островів, вільних від COVID, щоб залучити якомога більше відпочивальників цього літа, сподіваючись, що відновлення міжнародних поїздок пожвавить сектор після гіршого року за десятиліття року.

Темно-червоні зони на карті ECDC допомагають відрізнити райони з дуже високим ризиком, а також допомагають державам-членам ЄС дотримуватися правила, що вимагають тестування при від'їзді і карантину після повернення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті