США перестануть надавати консульські послуги в Росії з серпня

США перестануть надавати консульські послуги в Росії з серпня

Через скорочення числа працівників консульські служби не в змозі будуть видавати візи

США перестануть надавати консульські послуги в Росії з серпня
фото www.facebook.com/usconsulate.vladivostok

Посол США в Росії Джон Салліван заявив, що з серпня США перестануть надавати консульські послуги в Росії. Про це він розповів в коментарі виданню «Дождь».

За його словами, причиною цього рішення є скорочення числа співробітників американських консульств.

«Після 1 серпня в нас тут буде працювати дуже мало людей, через що ми не зможемо надавати консульські послуги, у яких, як я знаю, так потребують і американці, і росіяни. І це не просто перешкода з точки зору відносин між США і Росією. Це тягне за собою серйозні наслідки особистого характеру для сімей, а також комерційні наслідки для підприємств – як американських, так і російських », – пояснив Салліван.

Він додав, що через скорочення числа співробітників консульські служби «не в змозі обробляти хоч скільки-небудь заяв на видачу віз».

Нагадаємо: у квітні РФ оголосила про висилку 10 американських дипломатів і заборону американським дипломатичним місіям наймати на роботу росіян і громадян третіх країн.

В середині червня президент США Джо Байден і президент Росії Володимир Путін домовилися про повернення послів, які перебували у своїх країнах з весни. Їх відкликали для консультацій.

Посол Росії Анатолій Антонов повернувся в США 20 червня, посол США Джон Салліван – 24 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті