Користувачам старих версій Android заблокують вхід в акаунти Google

Користувачам старих версій Android заблокують вхід в акаунти Google

Крім додатків і сервісів користувачі не зможуть створювати нові акаунти Google, змінювати пароль тощо

Користувачам старих версій Android заблокують вхід в акаунти Google
фото Shutterstock

Компанія Google почала розсилати користувачам Android електронні листи з попередженням про те, що з кінця вересня на пристроях з Android 2.3.7 (Gingerbread) і більш ранніх версій буде блокуватися можливість авторизації в акаунтах Google, повідомляє HighTech.

Повідомляється, що блокування може ускладнити використання служб і фірмових додатків компаній на старих пристроях, а також принесе інші незручності.

«У рамках наших постійних зусиль із забезпечення безпеки користувачів, Google більше не буде дозволяти вхід на пристроях з Android, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і більш ранніх версій, починаючи з 27 вересня 2021 року. Якщо ви ввійдете в систему на пристрої після 27 вересня, ви можете побачити повідомлення про помилку авторизації при спробі використовувати продукти і служби Google, такі як Gmail, YouTube і Карти», – йдеться в офіційній заяві Google.

Експерти відзначають, що неможливість авторизуватися в обліковому записі Google зробить роботу користувача з пристроєм набагато менш комфортною. Крім додатків і сервісів користувачі не зможуть створювати нові акаунти Google, виконувати скидання до заводських налаштувань, змінювати пароль облікового запису і не тільки.

Це стосується пристроїв з версіями Android, які були випущені до грудня 2010 року.

Користувачам пристроїв, яких торкнеться дана проблема, в Google порадили оновити програмне забезпечення або придбати сучасніший пристрій.

Ті, хто не може оновитися до новіших версій Android, можуть спробувати увійти в свої облікові записи Google за допомогою веб-браузера, який надасть їм альтернативний спосіб використання служб Google на непідтримуваних пристроях Android.

Як докладно розповів віце-президент Google з управління продуктами Самір Самат на щорічній конференції розробників Google I / O в цьому році, ОС Android тепер працює на більш ніж 3 млрд пристроїв по всьому світу.

Поточна стабільна версія Android – Android 11 – випущена в минулому році 8 вересня 2020 року.

Нагадаємо, Google анонсувала, що смартфони на Android будуть попереджати про землетруси.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті