Заради екології: DHL буде доставляти вантажі повністю електричними літаками

Заради екології: DHL буде доставляти вантажі повністю електричними літаками

Електролітак здатний перевозити 1200 кг, максимальна дальність польоту становить 815 км

Заради екології: DHL буде доставляти вантажі повністю електричними літаками
фото DR

Компанія DHL Express, що спеціалізується на доставці вантажів, вирішила поповнити свій парк повністю електричними літаками, повідомляється на сайті оператора. Компанія замовила 12 вантажних лайнерів у ізраїльського стартапу Eviation, який зараз базується в Сіетлі, пише Forbes.

«Ми твердо віримо в майбутнє логістики з нульовим рівнем викидів. Наші інвестиції завжди спрямовані на зменшення викидів вуглекислого газу», – наводяться в повідомленні слова глави DHL Express Джона Пірсона, який зазначив, що електрифікація всіх видів транспорту грає вирішальну роль на шляху до екологічно чистої логістики.

Електросамолет під назвою Alice – це повністю електричний літак з нульовим рівнем викидів, відзначає компанія. Eviation планує поставити перший лайнер DHL Express в 2024 році, заявила DHL. Літак буде експлуатуватися в Каліфорнії, уточнив представник компанії.

Alice здатний перевозити 1200 кг, максимальна дальність польоту становить 815 км. На зарядку літака буде йти до 30 хвилин на кожну годину польоту, його можна заряджати під час навантаження і розвантаження, що дозволить компанії дотримуватися щільного графіка доставок, відзначається в повідомленні.

Deutsche Post DHL Group називає скорочення викидів одним із основних напрямків свого розвитку. Загалом до 2030 року група планує інвестувати в цю роботу 7 млрд євро.

Крім електрифікації літаків для доставки товарів споживачам, компанія має намір використовувати екологічно чисте паливо і кліматично нейтральні будівлі. До 2050 року група має намір досягти нульового рівня викидів.

Нагадаємо, в Німеччині загальна кількість електромобілів на дорогах країни перевищила мільйон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті