Ще двоє спортсменів з Білорусі вирішили не повертатись до Лукашенка

Ще двоє спортсменів з Білорусі вирішили не повертатись до Лукашенка

Подружжя білоруських спортсменів обрали Німеччину

Ще двоє спортсменів з Білорусі вирішили не повертатись до Лукашенка
Олександр Лукашенко
фото: сайт президента Білорусі

Білоруська спортсменка Яна Максимова, яка виступає в багатоборстві та її чоловік, легкоатлет Андрій Кравченко заявили, що не повернуться на батьківщину після ситуації, що сталася зі спринтеркою Христиною Тімановською на Олімпійських іграх в Токіо.

«Після всіх подій, що відбулися в Білорусь повертатися я не планую. У мене є маленька дочка, я не можу ризикувати. Я з тих людей, хто не може мовчати. Коли жила і тренувалася в Білорусі, мене не відпускала вся ситуація», –  цитує слова Максимової DW.

Наразі подружжя перебуває в Німеччині.

Спортсменка уточнила, що рішення не повертатися прийняв і її чоловік. Кравченко був одним з більш ніж 400 спортсменів, які підписали в серпні 2020 року відкритий лист, в якому засуджувалися численні факти фальсифікації результатів президентських виборів і насильство з боку силовиків щодо мирно протестуючих громадян. Незабаром після цього він був відрахований зі збірної Білорусі.

Нагадаємо: білоруська легкоатлетка Христина Тімановська, яку усунули від Олімпіади і спробували вивезти з Токіо після критики керівництва збірної, подала документи на надання політичного притулку в Польщі

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло