Hyundai готує 300-метровий танкер, який перепливе океан самостійно

Hyundai готує 300-метровий танкер, який перепливе океан самостійно

Кораблем керуватимуть дистанційно за допомогою технології автономної навігації

Hyundai готує 300-метровий танкер, який перепливе океан самостійно
фото Pixaby

Hyundai Heavy Industries Group планує до кінця року підготувати супервеликий танкер для транспортування скрапленого природного газу (СПГ), щоб відправити його в автономну подорож через океан. Про пише Логіст.Today з посиланням на Business Korea.

Hyundai має намір провести демонстраційне плавання наприкінці 2021 року – для цього суднобудівний холдинг Korea Shipbuilding & Offshore Engineering (KSOE) зараз будує 300-метрове судно.

Танкер буде обладнаний системами інтелектуальної допомоги при навігації Hyundai (HiNAS) 2.0 і причалювання Hyundai (HiBAS), які автоматично розпізнають об'єкти, що оточують судно, і забезпечать повний огляд при швартуванні корабля.

Технології автономної навігації були розроблені дочірньою компанією Avikus, яка спеціалізується на даному напрямку.

Зазначається, що враховуючи графік будівництва танкера, для демонстрації можливостей судна виберуть маршрут через Тихий або Індійський океан.

Як заявляють в Hyundai, раніше жодна компанія в світі не намагалася протестувати в океані використання технології автономної навігації другого рівня на великому торговому судні. За результатами експерименту Hyundai прийме рішення про комерціалізацію даної технології.

Логіст.Today нагадує, що відповідно до класифікації Міжнародної морської організації (IMO), технологія автономної навігації в основному ділиться на чотири рівні.

Рішення першого рівня забезпечують підтримку прийняття рішень моряками (Hyundai вже комерціалізувала дану технологію).

Рішення другого рівня дистанційно управляє судном з екіпажем на борту.

На третьому рівні автономна навігаційна система управляє більшою частиною корпусу з мінімальною кількістю членів екіпажу на борту.

Четвертий рівень вимагає повністю безпілотного автономного управління судном за допомогою системи, яка сама розпізнає і контролює всі ситуації.

Тим часом авіакомпанія DHL Express, що спеціалізується на доставці вантажів, вирішила поповнити свій парк повністю електричними літаками.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло