Маямі запустив криптовалюту MiamiCoin і став першим містом з власними цифровими грошима
Криптовалюту хочуть використовувати для фінансування комунальних служб і міських проектів

У Маямі запустили міську криптовалюта MiamiCoin. За задумом влади, вона дозволить збільшити доходи міста і розширити місцеву економіку – 30% від всієї видобутої криптовалюти буде йти в місцевий бюджет, пише TJournal.
Мер Маямі Френсіс Суарез вже давно висловлювався на підтримку криптовалюти і навіть пропонував виплачувати зарплати в біткойнах. За його словами, з ростом популярності MiamiCoin місто зможе заробити «мільйони доларів».
«Тепер уже очевидно, що Маямі стає новою біткойн-столицею світу», – заявив мер міста Френсіс Суарез.
MiamiCoin запустили на базі сервісу CityCoin – він дозволяє міським радам створювати місцеві криптовалюта для підтримки місцевих проектів, розвитку інфраструктури і не тільки. За задумом авторів, міста можуть заробити на видобутку криптовалюти – вони будуть отримувати до 30% з кожної видобутої одиниці місцевих криптовалют.
Мета проекту – забезпечити фінансування на міські ініціативи від зацікавлених громадян або тих, кому потрібні конкретні покращення. При цьому оскільки за законом влада не може приймати до бюджету криптовалюту, всі CityCoin автоматично переведуть в долари.
«Ці гроші можна використовувати для доріг, парків, облагородження території. Користувачі MiamiCoin інвестують в якість майбутнього міста. При цьому за умовами контракту гроші можна буде витратити на щось ще», – зазначив Майкл Сарасті, директор з інформаційних технологій Маямі.
Користувачі вже можуть почати видобуток MiamiCoin – вони отримають 70% від винагороди за кожен розшифрований блок. Криптовалюту також можна купити через платформу OkCoin.
Маямі став першим містом, який почав впроваджувати CityCoin. У сервісі пояснили, що Маямі довгий час був центром культури та інновацій у США, а в останній рік місто стало центральним майданчиком для криптовалютних стартапів і технологій. Крім Маямі в США на створення міської криптовалюти поки що погодилися тільки в Сан-Франциско.
У CityCoin стверджують, що можливості застосування міських криптовалют «безмежні». Місцеві організації можуть залучити співробітників і клієнтів, запропонувавши їм особливі умови, якщо вони виступають власниками криптовалюти, її можна використовувати для виплати грантів, громадських проектів і не тільки.
Нагадаємо, Mastercard запустилапрограму підтримки криптовалютних стартапів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].