«Прозорро.Продажі» отримали 54 000 грн штрафу за несвоєчасне подання інформації АМКУ

«Прозорро.Продажі» отримали 54 000 грн штрафу за несвоєчасне подання інформації АМКУ

Держпідприємство з рішенням не згодне та оскаржить його в суді

«Прозорро.Продажі» отримали 54 000 грн штрафу за несвоєчасне подання інформації АМКУ
Фото: УНІАН

Антимонопольний комітет (АМКУ) оштрафував ДП «Прозорро.Продажі» на 54 000 грн за несвоєчасне подання інформації на запит АМКУ. Держпідприємство «категорично не погоджується» з цим рішенням та оскаржить його в суді. Про це повідомляє пресслужба «Прозорро.Продажі».

«ДП «Прозорро.Продажі» у своїй діяльності дотримується вимог чинного законодавства та відповідально ставиться до вимог Антимонопольного комітету та законів України. За 2020-2021 роки підприємство надало відповіді більше ніж на 37 вимог АМКУ в повному обсязі та у визначений законом строк. В Антимонопольного комітету України не було претензій до наданих відповідей», – заявили у держпідприємстві.

Там пояснили, що 2 березня 2021 року «Прозорро.Продажі» отримало вимогу АМКУ від 22 лютого того ж року про надання інформації впродовж 20 календарних днів, тобто 15-16 робочих днів. Закон дозволяє продовжити термін відповіді на вимогу комітету ще на десять календарних днів, якщо запит має значний обсяг та потребує додаткового часу на підготовку ґрунтовної відповіді.

«Для надання відповіді потрібно було залучити більшість підрозділів держпідприємства, провести значну кількість досліджень та підготувати висновки. 21 березня 2021 року, на 19-й календарний день з моменту отримання запиту, ДП «Прозорро.Продажі» звернулося до АМКУ з заявою про продовження строку на надання інформації на 10 днів, з огляду на великий обсяг затребуваної інформації, а також особливості роботи підприємства в умовах карантину», – стверджують у ДП.

У компанії наголошують, що всю необхідну інформацію надали Антимонопольному комітетові вчасно, з урахуванням листа про продовження строків. Крім цього, «Прозорро.Продажі» вважають, що через поширення COVID-19 та дистанційний режим роботи відлік слід вести від фактичної дати отримання та реєстрації запиту, що відбулося 2 березня 2021 року.

Нагадаємо: АМКУ оштрафував компанії за змову під час торгів про перенесення Русанівських садів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті