Ціна токена Audius зросла на 90% за добу після партнерства з TikTok

Ціна токена Audius зросла на 90% за добу після партнерства з TikTok

Тепер для використання треків у створенні відеороликів їх можна переносити з платформи потокової передачі музики в соцмережу

Ціна токена Audius зросла на 90% за добу після партнерства з TikTok
фото DR

Ціна токена Audius зросла на 90% за останню добу. Вартість цифрової монети досягала позначки в $3,9. Станом на 14:00 17 серпня токен торгується на рівні $3,2, а його капіталізація становить $1,2 млрд, передає РБК з посиланням на дані CoinGecko.

Стрімке зростання Audius, випущеного однойменною платформою потокової передачі музики, почалося після того, як платформа стала партнером соціальної мережі TikTok.

Користувачі Audius отримали можливість інтегрувати свої музичні треки в TikTok для їх подальшого використання в створенні відеороликів.

За даними Decrypt, платформу потокової передачі музики вже використовують такі артисти як Skrillex, Deadmau5, The Stafford Brothers, 3LAU, Alina Baraz та інші.

За останні два тижні стрімке зростання також показав токен Solana. Цифрова монета за цей період подорожчала на 120% і подвоїла свою капіталізацію, зайнявши десяте місце за цим параметром серед найбільших криптовалют.

Нагадаємо, хакер, який викрав $600 млн у Poly Network, відмовивсявід винагороди в $500 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті