Не меблями єдиними: IKEA виходить на ринок відновлювальної енергії

Не меблями єдиними: IKEA виходить на ринок відновлювальної енергії

Компанія вже з вересня почне постачати побутовим споживачам у Швеції енергію з відновлюваних джерел

Не меблями єдиними: IKEA виходить на ринок відновлювальної енергії
фото www.flickr.com/photos/dahlstroms/4406947248/

IKEA, найбільша меблева компанія у світі, оголосила про вихід на ринок відновлювальних джерел енергії. Як повідомляє Reuters, спочатку компанія буде продавати електроенергію населенню тільки на своєму внутрішньому ринку у Швеції. Продажі, як очікується, стартують з вересня.

Ingka Group, власник більшості магазинів IKEA по всьому світу, заявила, що домогосподарства зможуть купувати доступну електроенергію, вироблену на сонячних і вітряних електростанціях. Партнер Ingka, компанія Svea Solar, яка виробляє сонячні панелі для IKEA, купуватиме енергію на енергетичній біржі Nord Pool і перепродуватиме її без додаткових витрат. Домогосподарства будуть платити фіксовану щомісячну плату плюс змінну надбавку.

IKEA, яка продає сонячні панелі на 11 ринках, заявляє, що споживачі зможуть відстежувати вироблювану ними енергію за допомогою програми і, можливо, продавати надлишки.

Йонас Карлехед, глава відділу сталого розвитку IKEA у Швеції, висловив сподівання, що нова послуга, а також продаж сонячних панелей будуть доступні на всіх ринках.

Головною метою компанії є прагнення до «позитивного відношенню до клімату». Карлехед зазначив, що він розглядає пропозицію відновлюваної енергії для клієнтів як внесок у досягнення цієї мети, а також як потенційний новий потік доходів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло