«Укрпошта» повністю переходить на прийом електронних паспортів

«Укрпошта» повністю переходить на прийом електронних паспортів

Раніше «Укрпошта» приймала е-документи в «Дії» лише для видачі відправлень та грошових переказів

«Укрпошта» повністю переходить на прийом електронних паспортів
фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

З 28 серпня «Укрпошта» з метою верифікації чи ідентифікації клієнтів для проведення усіх операцій буде приймати е-паспорти в мобільному застосунку «Дія». Раніше «Укрпошта» приймала е-документи в «Дії» лише для видачі відправлень та грошових переказів. Про це йдеться на сайті «Укрпошти».

Це значить, що при отриманні поштових відправлень, оформленні чи отриманні поштових переказів, сплаті платежів, отриманні пенсій та грошових допомог у відділеннях «Укрпошти» клієнт може засвідчити особу також за допомогою е-паспорту або е-паспорту для виїзду за кордон в мобільному застосунку «Дія».

«Верифікація клієнта шляхом зчитування індивідуального цифрового штрихкоду з мобільного застосунку стала можлива завдяки тому, що  Укрпошта долучилася до Інтегрованої системи електронної ідентифікації» – заявив заступник гендиректора «Укрпошти» Дмитро Поліщук.

З 28 серпня скористатися е-документами в мобільному застосунку «Дія» можна буде також для отримання пенсій чи грошових виплат через «Укрпошту».

Клієнтам, які будуть користуватися е-документами, необхідно буде всього лише сформувати цифровий штрих-код шляхом натискання на електронний документ у застосунку «Дія». Після того, як оператор просканує або введе штрих-код зі смартфона клієнта, «Дія» автоматично передає до системи «Укрпошти» всі необхідні дані.

Нагадаємо, «Укрпошта» стала перевізником дипломатичної пошти Посольства США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті