Cisco зобов'язується досягти чистих нульових викидів до 2040 року

Cisco зобов'язується досягти чистих нульових викидів до 2040 року

Зобов'язання компанії охоплює всі обсяги викидів, включаючи використання продукції, операції та ланцюжок поставок

Cisco зобов'язується досягти чистих нульових викидів до 2040 року
фото: itglobal.com

Американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, Cisco оголосила про значне прискорення своєї стратегії скорочення викидів вуглецю у всьому ланцюжку виробництва та постачання, пообіцявши досягти нульового чистого викиду до 2040 року. Про це повідомляє esgtoday.

«Руйнівні наслідки кліматичних катастроф за останні кілька тижнів не могли бути чіткішою ознакою нагальної необхідності розв'язання проблеми зміни клімату зараз. Будучи світовим лідером у галузі технологій ми повинні встановити стандарти сталої ділової практики та підтримати наших клієнтів, партнерів та постачальників у їхніх зусиллях зменшити вплив на навколишнє середовище», – заявив керівник відділу кадрів Cisco з питань політики та цілей Френ Кацудас.

Зобов'язання компанії охоплює всі обсяги викидів, включаючи використання продукції, операції та ланцюжок поставок.
Cisco окреслила декілька стратегій, які вона буде реалізовувати для досягнення своїх кліматичних цілей, включаючи підвищення енергоефективності своїх продуктів за допомогою інноваційного дизайну, прискорення використання відновлюваної енергії, охоплення гібридної роботи, інвестування у рішення для видалення вуглецю та впровадження сталості й циркулярності економічних принципів у всьому бізнесі.

За даними Cisco, компанія вже досягла 100% відновлюваної енергії в кількох країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло