НКРЕКП оштрафувала «Полтаваобленерго» на 1,7 млн грн

НКРЕКП оштрафувала «Полтаваобленерго» на 1,7 млн грн

Компанії нарахували штраф за порушення ліцензійних умов

НКРЕКП оштрафувала 	«Полтаваобленерго» на 1,7 млн грн
Фото: ukrinform.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала АТ «Полтаваобленерго» на 1,7 млн грн за численні порушення на ринку електричної енергії. Про це повідомляє НКРЕКП.

Встановлено, що ліцензіат не дотримався низки вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушив ліцензійні умови з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання.

«Різним споживачам компанія виставляла різні вимоги щодо приєднання, застосовувала дискримінаційні дії – не підключала впродовж років, порушувала порядок надання додаткових угод, свідомо вводила споживачів в оману під час заключення додаткових угод», – йдеться у повідомлені.

Крім того, «Полтаваобленерго» несвоєчасно виконувало рішення регулятора, не дотримувалося встановленої структури тарифу на виконання інвестпрограми, а також компанія мала порушення у роботі кол-центру.

Раніше повідомлялося, що НКРЕКП оштрафувала п'ять енергопостачальників майже на 600 000 грн. Компаніям нарахували штраф за порушення ліцензійних умов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті