Суд повернув Києву землі заповідника на Жуковому острові, які планували забудувати

Суд повернув Києву землі заповідника на Жуковому острові, які планували забудувати

Торік повідомлялося, що землі на Жуковому острові безкоштовно отримав Павло Рябікін

Суд повернув Києву землі заповідника на Жуковому острові, які планували забудувати
фото: ua.igotoworld.com

Спецекологічна прокуратура домоглася в Київському апеляційному суді повернення громаді Києва чотирьох земельних ділянок природно-заповідного фонду на Жуковому острові. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Екологічна прокуратура звернулася до суду з позовом до фізособи, яка безкоштовно отримала ці землі вартістю понад 9,5 млн грн для забудови. Згідно із законом, на таких землях (мають особливе природоохоронне та історико-культурне значення) заборонена будь-яка діяльність, яка негативно впливає на їхній стан.

Голосіївський суд Києва відмовив прокуратурі, але апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та повернув ділянки Києву.

У Генпрокуратурі зазначили, що Жуків острів – одна з найбільших заповідних зон столиці, де проживають багато представників флори й фауни, які занесені до Червоної книги.

У січні 2020 року журналісти Bihus.Info повідомили, що землі на Жуковому острові безкоштовно отримав кооператив «Совські ставки» ексзаступника голови КМДА і гендиректора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна. Також кооператив отримав документацію на забудову.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло