Нафтовий гігант Chevron обіцяє збільшити інвестиції в екобізнес з $3 млрд до $10 млрд

Нафтовий гігант Chevron обіцяє збільшити інвестиції в екобізнес з $3 млрд до $10 млрд

Компанія планує збільшити виробництво біометану і водню

Нафтовий гігант Chevron обіцяє збільшити інвестиції в екобізнес з $3 млрд до $10 млрд
фото DR

Американська нафтокомпанія Chevron Corp. повідомила про потрійне збільшення запланованих інвестицій у бізнес з мінімальними шкідливими викидами в атмосферу до 2028 року. Зокрема, інвестиції в цей сектор, згідно з новим планом, протягом наступних семи років збільшаться з поточних $3 млрд до $10 млрд, передає FinMarket.

План включає в себе виділення $2 млрд на модернізацію діяльності компанії з метою скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу. Крім того, планується збільшити виробництво відновлюваного природного газу (біометану) до 1,14 млн кубометрів на добу, водню до 150 000 тонн на добу та інших відновлюваних видів палива до 100 000 барелів на добу.

«Відновлювальні види палива призначені для таких галузей економіки, в яких важко здійснити електрифікацію, наприклад, авіація і важка промисловість. І тому представники цих галузей змушені шукати альтернативи вирішення проблеми скорочення шкідливих викидів», – зазначив у своїй заяві глава підрозділу нової енергетики Chevron Джеф Густавсон.

Котирування акцій Chevron ростуть на 0,1% в ході попередніх торгів у Нью-Йорку у вівторок. З початку поточного року ринкова капіталізація компанії збільшилася на 16% в той час, як індекс Dow Jones Industrial Average додав 13,9%.

Нагадаємо, нафтогігант Total намагався компенсувативуглецевий слід, однак екологам методи компанії не сподобалися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті