Компанія PepsiCo представила стратегію PepsiCo Positive
Pep+ стане керівним принципом для розвитку компанії й зміни всіх бізнес-процесів

Компанія PepsiCo представила стратегію PepsiCo Positive (pep+), націлену змінити підхід до ведення бізнесу і принести позитивні зміни в життя людей і планети. Pep+ стане керівним принципом для розвитку компанії та зміни всіх бізнес-процесів – від відповідальної закупівлі сировини, більш екологічного виробництва і продажів продукції до залучення споживачів і заохочення до вибору більш корисних для людей і планети продуктів харчування. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.
Стратегічна трансформація pep+ орієнтована на три ключові напрямки, за кожним з яких визначені амбітні цілі до 2030 року:
Стале землеробство: PepsiCo планує впровадити практики сталого землеробства на понад 3 млн га, що відповідає площі сільськогосподарських земель, які використовуються постачальниками сировини для компанії; закуповувати сільськогосподарську сировину тільки з відповідальних джерел, а також інвестувати в покращення життя більш ніж 250 тисяч людей, задіяних в сільськогосподарському ланцюжку поставок PepsiCo.
Cеред українських постачальників сировини компанія просуває практики ощадливого поводження з землею та природними ресурсами, наприклад, точне землеробство, своєчасна сівозміна, застосування «зелених» добрив. Компанія активно впроваджує такі передові цифрові рішення як CropTrak для управління процесом вирощування картоплі в господарствах, що дозволяє ефективно використовувати полив, зберігаючи водні ресурси. В Україні 100% сировини для виробництва картопляних чипсів атестовано в рамках міжнародних аудитів.
Компанія також працює з постачальниками в напрямку підвищення якості й ефективності вирощування та зберігання картоплі, що також сприяє скороченню викидів парникових газів.
Сталий ланцюжок поставок: PepsiCo планує стати повністю вуглецево-нейтральною компанією до 2040 року, відновлювати 100% використаної води до 2030 року, змінити упаковку продукції на більш екологічну, включаючи 50%-е скорочення первинного пластику в упаковці напоїв до 2030 року, та сприяти побудові економіки замкнутого циклу. До 2022 року компанія представить напої Pepsi в упаковці з повністю переробленого пластику (rPET) в 11 країнах Європи.
В Україні зміни упаковки в напоях почалися у 2021 році з запуску в продаж холодного чаю Lipton Ice Tea в упаковці rPET, придатній для подальшої переробки та використання в харчовій промисловості.
Компанія продовжить інвестувати в інфраструктуру з роздільного збирання та переробки упаковки, виходячи з того, що пакування ніколи не повинно ставати сміттям. PepsiCo в Україні разом з іншими компаніями фінансує пілотний проєкт із роздільного збирання побутових відходів у місті Вишгороді, працює над створенням Організації розширеної відповідальності виробників (ОРВВ) підтримуючи таким чином рух України до впровадження моделі циркулярної економіки.
Сталий вибір: PepsiCo продовжить розширювати продуктовий портфель за рахунок наступних рішень:
- Використання в продуктах інгредієнтів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу – рослинного білка, бобових, злакових культур;
- Прискорення програми зі зниження вмісту доданих цукру та солі в усій своїй продукції на основі науково-обґрунтованих показників, а також використання більш корисних для здоров’я рослинних масл у виробничих процесах;
- Перехід на нові бізнес-моделі, в яких відсутня чи практично не використовується одноразова упаковка.
Компанія також анонсувала запуск нової глобальної волонтерської програми для співробітників PepsiCo, яка буде мотивувати кожного з 291,000 співробітників у світі підтримувати соціальні ініціативи.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].