Morgan Stanley буде досліджувати криптовалюти

Morgan Stanley буде досліджувати криптовалюти

Найбільші банки країни частіше шукають способи вийти «в дикий світ криптовалют»

Morgan Stanley буде досліджувати криптовалюти
Фото: flickr.com

Інвестиційний банк Morgan Stanley створює підрозділ для аналізу криптовалют на тлі зростаючого інтересу Уолл-стріт до цифрових активів. Підрозділ буде досліджувати вплив криптовалют як на акції, так і на фіксований дохід у всьому світі. Про це повідомляє Bloomberg.

Підрозділ, який базуватиметься у Лондоні, очолить Шина Шах. Аналітики звітуватимуть перед Джеймсом Фосеттом, а на місцевому рівні – перед Адамом Вудом, який очолює дослідні групи Morgan Stanley з фінансових технологій і платежів у США та Європі відповідно.

«Запуск спеціальних досліджень в області криптовалют є визнанням зростаючого значення криптовалют та інших цифрових активів на світових ринках», – заявили представники Morgan Stanley.

Такий крок Morgan Stanley пов'язаний з тим, що найбільші банки країни все частіше шукають способи вийти «в дикий світ криптовалют».

Раніше повідомлялося, що Morgan Stanley почне пропонувати багатим клієнтам доступ до біткойн-фондів. Перші інвестиції в біткойни найзаможніші клієнти зможуть зробити вже у квітні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті