Першим у США: Morgan Stanley почне пропонувати багатим клієнтам доступ до біткойн-фондів

Першим у США: Morgan Stanley почне пропонувати багатим клієнтам доступ до біткойн-фондів

Перші інвестиції в біткойни найзаможніші клієнти зможуть зробити вже в квітні

Першим у США: Morgan Stanley почне пропонувати багатим клієнтам доступ до біткойн-фондів
фото www.flickr.com/photos/cryptocurrencynews/45865589085

Morgan Stanley стане першим великим банком США, який почне пропонувати своїм клієнтам доступ до біткойн- фондів. Про це ексклюзивно стало відомо телеканалу CNBC.

Інвестбанк, гігант в галузі управління капіталом з активами клієнтів на $4 трлн, повідомив своїм фінансовим радникам у внутрішній службовій записці, що відкриває доступ до трьох фондів, які дозволяють володіти біткойнами.

Цей крок, який є значним для визнання біткойнів як класу активів, був зроблений Morgan Stanley після того, як клієнти зажадали доступу до криптовалют, заявили джерела, знайомі з подробицями про внутрішні комунікації банку.

Однак телеканал наголошує, що принаймні наразі банк надати доступ до активу тільки своїм найзаможнішим клієнтам: банк вважає біткойн-фонди придатними для людей з «агресивною толерантністю до ризику», у яких є активи на суму не менше $2 млн. Інвесткомпаніям необхідно мати як мінімум $5 млн в банку, щоб претендувати на нову опцію. Рахунки як клієнтів, так і компаній, мають існувати в банку щонайменше 6 місяців.

Співрозмовники телеканалу додають, що навіть для тих акредитованих американських інвесторів, у яких є брокерські рахунки і достатньо активів, щоб претендувати на кваліфікацію, Morgan Stanley обмежує інвестиції в біткойни до 2,5% від їх загального капіталу.

Два з фондів, до яких отримають доступ інвестори, належать заснованій Майком Новограцем криптофірмі Galaxy Digital, третій – спільний фонд керує активами компанії FS Investments і біткоін-компанії NYDIG. Мінімальний розмір інвестицій в Galaxy Institutional Bitcoin Fund LP – $5 млн, в Galaxy Bitcoin Fund LP і FS NYDIG Select Fund – від $25 000. Клієнти, швидше за все, матимуть змогу зробити перші інвестиції в криптофонди вже в наступному місяці, після того, як фінансові консультанти пройдуть навчання по роботі з новими пропозиціями для клієнтів, розповіли співрозмовники телеканалу.

Підрозділи з управління активами Goldman Sachs, JPMorgan Chase і Bank of America наразі не дозволяють своїм консультантам пропонувати прямі інвестиції в біткойни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті