Швеція запропонує вакцину від коронавірусу дітям віком 12-15 років

Швеція запропонує вакцину від коронавірусу дітям віком 12-15 років

Вакцинація відбудеться з осені

Швеція запропонує вакцину від коронавірусу дітям віком 12-15 років
Фото: unsplash.com

Уряд Швеції оголосив, що розгорне вакцинацію проти коронавірусу серед дітей у віці від 12 до 15 років, починаючи з цієї осені. Про це повідомляє The Local.

«Тільки за допомогою вакцинації ми можемо повернутися до більш нормального життя», – сказав прем'єр-міністр Стефан Льовен на пресконференції.

Вакцина зараз доступна у Швеції для всіх у віці старше 16 років, і в цій віковій групі 73% людей отримали обидві дози. «Вакцина захистить дітей від серйозних захворювань, але також допоможе нам зберегти роботу шкіл», – сказала міністр освіти Анна Екстрем.

У заяві Агентства громадської охорони здоров'я відзначається, що діти піддаються більш низькому ризику серйозного захворювання від COVID-19, ніж дорослі, але ризик все ще існує. У Швеції менш як 250 дітей постраждали від так званого мультисистемного запального синдрому у зв'язку з COVID-19.

Раніше повідомлялося, що Швеція відкрила кордони для українців з 26 липня. В'їзд дозволили з негативним ПЛР-тестом на COVID-19 або сертифікатом про вакцинацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті