Платіжна система «Нової пошти» стала учасником Visa та MasterCard

Платіжна система «Нової пошти» стала учасником Visa та MasterCard

Взаємодія буде без банків-посередників

Платіжна система «Нової пошти» стала учасником Visa та MasterCard
фото: flickr.com/photos/novaposhta

Фінансова компанія НоваПей, яка входить до групи компаній «Нова Пошта», стала учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Про це повідомляється на сайті поштового оператора у п’ятницю.

«Компанія НоваПей першою серед приватних небанківських фінансових установ стала повноправним учасником міжнародних платіжних системи (МПС) Visa та MasterCard. Зокрема, першою в регіоні СНД і Південно-Західної Європи у МПС Visa», – зазначається у повідомленні.

Згідно з повідомленням, така інтеграція дозволить компанії працювати з платіжними системами напряму, без посередників. До цього НоваПей використовувала технології МПС за посередництвом банків-еквайрів.

«Ставши учасником МПС Visa та MasterCard, НоваПей може тепер проводити прямі розрахунки, більш ефективно будувати технології обробки операцій, розширити функціонал мобільного додатку та онлайн-кабінету Нової пошти для наших клієнтів», – відзначається у повідомленні.

ООО «НоваПей» створена у 2012 році: вона надає фінансові послуги під брендом NovaPay (раніше Forpost). ООО «НоваПей» є платіжною організацією платіжної системи NovaPay.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті