IFC може організувати фінансування для «Агропросперис Банк» на $15 млн

IFC може організувати фінансування для «Агропросперис Банк» на $15 млн

Кошти планують спрямувати на кредитування малих та середніх підприємств

IFC може організувати фінансування для 	«Агропросперис Банк» на $15 млн
Фото: tapchitaichinh.vn

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, група Світового банку) може організувати «Агропросперіс Банку» синдикований кредит на $15 млн для подальшого кредитування малого і середнього бізнесу. Про це повідомляється на сайті IFC.

«Пропонована інвестиція є пакетом фінансування до $15 млн в еквіваленті для АТ «Агропросперіс Банк»…Вона підтримуватиме програму кредитування банку для малих та середніх підприємств приватного сектора в Україні, особливо для агробізнесу та сільських територій», – зазначається у повідомленні.

Відповідний проєкт рада директорів корпорації планує розглянути восьмого жовтня: IFC має намір виділити $5 млн власних коштів, а решту $ 10 млн залучити в рамках синдикату.

Як повідомлялося, Європейський фонд для Південно-Східної Європи (EFSE) надав «Агропросперіс Банку» у червні кредит на суму EUR5 млн.

«Агропросперіс Банк» – банк із 100% іноземним капіталом. Єдиним акціонером банку є компанія Agro Holdings (Ukraine) Limited, якою опосередковано володіє фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P. Інвестори фонду – відомі міжнародні інститути США та Європи, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P входить у групу інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital Inc. (США). Заснована 1993 року у Нью-Йорку, NCH Capital Inc. управляє інвестиціями у розмірі понад $3 млрд через 11 регіональних офісів по всьому світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті