Двох колишніх посадовців держінститутів підозрюють у розтраті майже 42 млн грн

Двох колишніх посадовців держінститутів підозрюють у розтраті майже 42 млн грн

Підозрювані, за даними слідства, підробили документи про проведення оцінки с/г земель, внаслідок чого держава зазнала мільйонних збитків

Двох колишніх посадовців держінститутів підозрюють у розтраті майже 42 млн грн
Фото: gp.gov.ua

Колишньому в. о. директора ДП «Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та колишньому гендиректору держустанови «Інститут охорони ґрунтів України» повідомили про підозру за фактами службового підроблення та розтрати бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, держінститути проводили загальнонаціональну грошову оцінку земель сільгоспризначення за бюджетні кошти, на яку з бюджету виділили 140 млн грн. Оцінка складалася з кількох етапів, один з яких – ґрунтові обстеження.

Задля створення видимості діяльності з оцінки земель до офіційних документів внесли недостовірні дані щодо кількості відібраних зразків ґрунту та вартості цих робіт. Насправді роботи виконувалися частково або взагалі не проводилися. Внаслідок дій посадовців держава зазнала близько 42 млн грн збитків.

Нагадаємо: заступник начальника виконавчої служби отримав підозру за продаж у 50 разів дешевше стадіону «Ювілейний» в Сумах. Дії чиновника завдали АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» 385 млн грн збитків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті