В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів у дітей

В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів у дітей

Створення цього майданчика ініціювало Представництво Євросоюзу в Україні

В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів у дітей
Фото: depositphotos.com

20 вересня Представництво ЄС в Україні запустило онлайн-платформу EU TALENT.Space. Мета проєкту – поєднати дітей в унікальну спільноту по інтересах та створити можливість для розвитку їхніх творчих здібностей. Долучитись до платформи можуть діти віком від 6 до 16 років, участь – безкоштовна. Mind виступає інформаційним партнером проєкту.

Учасники EU TALENT.Space можуть випробувати свої сили в чотирьох креативних сферах: музика, танці, малювання та кулінарія. Кожний тематичний блок включатиме майстер-класи та творчі завдання від відомих українських інфлюенсерів: гітариста українських зірок Матвія Монакова, кондитерки Софії Теребової, хореограф-постановника Дані Демехіна та художниці Євгенії Логай. По завершенню всіх етапів та за результатами виконання фінального завдання найкращих учасників нагороджуватимуть призами від Представництва ЄС в Україні. Конкурсна програма триватиме з 20 вересня до 7 жовтня. Надалі платформа буде функціонувати необмежено.

В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів у дітей

Щоб узяти участь та випробувати свої таланти у конкурсі EU TALENT.Space, необхідно:

  1. Обрати напрям відповідно до інтересу.
  2. Пройти серію відео-уроків.
  3. Зареєструватися на конкурс та виконати завдання.

«З кожним роком серед дітей все більш популярним стає прагнення до саморозвитку та вдосконалення своїх здібностей. Пандемія, а також економічні та урбаністичні проблеми сприяли закриттю багатьох гуртків. Тому ми вирішили запустити онлайн-платформу EU TALENT.Space, де діти зможуть розвивати свої таланти навіть в умовах карантинних обмежень», наголошують у Представництві ЄС.

Окрім творчої частини, учасники платформи зможуть пройти спеціальний євроквіз на знання країн Європи та отримати корисні матеріали від партнерів Creative Europe і House of Europe.

Довідка:

Представництво ЄС в Україні – офіційне представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво є одним зі 139 аналогічних представництв Європейського Союзу у світі і має статус дипломатичної місії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті