Трамп подав до суду на The New York Times і свою племінницю через розслідування про податкові махінації

Трамп подав до суду на The New York Times і свою племінницю через розслідування про податкові махінації

Він вимагає компенсації в $100 млн

Трамп подав до суду на The New York Times і свою племінницю через розслідування про податкові махінації
фото DR

Дональд Трамп подав до суду на видання The New York Times і на свою племінницю з вимогою виплатити йому $100 млн компенсації – приводом послужило розслідування про податкові махінації екс-президента США три роки тому, пише NBC News.

Трамп подав позов на $100 млн проти своєї племінниці Мері Трамп і видання The New York Times, стверджуючи, що вони змовилися з метою роздобути його декларацію для матеріалу про приховані доходи Трампа та несплачені податки.

Розслідування NYT про фінансову імперію тодішнього американського президента отримало широкий резонанс і Пулітцерівську премію. Крім того, Мері Трамп написала книгу «Занадто багато і ніколи не вистачить: як моя сім'я створила найнебезпечнішу людину в світі», де опублікувала податкові декларації свого дядька. Трамп назвав публікації «підступною змовою» і «масштабним хрестовим походом» проти нього.

«Відповідачі брали участь в підступній змові з метою отримання конфіденційних і особливо важливих документів, які вони використовували в своїх інтересах», – йдеться в позові екс-президента. Трамп заявляє, що журналісти NYT і його племінниця керувалися «мотивами особистої вендети і бажанням добитися слави, а також фінансових доходів».

Представник NYT заявив NBC News, що газета планує оскаржити позов: «Цей позов – спроба змусити замовкнути незалежну новинну компанію, і ми маємо намір рішуче захищатися». Мері Трамп заявила, що її дядько «лузер», а його дії – ознака відчаю.

У 2018 році газета The New York Times опублікувала великий матеріал про фінансові махінації Дональда Трампа і його сім'ї. Зокрема, видання стверджувало, що Дональд Трамп і його батько, Фред Трамп, організували схеми уникнення сплати податків на сотні мільйонів доларів. Крім того, нинішній президент допоміг батьку розробити стратегію з приховування істинної вартості сімейної бізнес-імперії в сфері нерухомості.

Як повідомлялося, Трамп задумався про продаж свого готелю в Вашингтоні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті