Трамп задумався про продаж свого готелю в Вашингтоні

Трамп задумався про продаж свого готелю в Вашингтоні

Він відкрився у 2017 році незабаром після інавгурації експрезидента США

Трамп задумався про продаж свого готелю в Вашингтоні
фото www.flickr.com/photos/joncutrer/48839480063

Колишній президент США Дональд Трамп веде переговори з готельними мережами і інвесторами щодо продажу прав на оренду свого готелю в Вашингтоні. Про це повідомляє Bloomberg

Готель розташований неподалік від Білого дому на Пенсільванія-авеню в будівлі старого поштового відділення, яке Трамп орендує в уряду США. Він продасть права компанії з нерухомості, яка згодом буде вести переговори з готельними компаніями з питань управління та ребрендингу.

Трамп підписав договір про оренду будівлі у 2013 році. Сам готель відкрився у вересні 2017 року, приблизно через вісім місяців після того, як Трамп вступив на посаду.

Видання зазначає, що готель Trump International Hotel став одним з найуспішніших проєктів колишнього президента у сфері нерухомості, приносячи дохід іноземним урядам, які орендували приміщення для заходів, і підприємцям. Готель також став «магнітом» для впливових республіканців у Вашингтоні, від лобістів до конгресменів.

Трамп володіє готелем через свій траст, який підтримує всі його бізнес-інтереси і в кінцевому підсумку витягує з них вигоду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті