Вчителям під час карантину не врізатимуть зарплати — Шкарлет

Вчителям під час карантину не врізатимуть зарплати — Шкарлет

Школи у «жовтій» зоні зможуть працювати, якщо не менш як 80% працівників будуть вакциновані хоча б однією дозою

Вчителям під час карантину не врізатимуть зарплати — Шкарлет
Фото: Поліщук Максим/УНІАН

Вчителів під час дистанційного викладання не позбавлятимуть зарплат та не скорочуватимуть у разі закриття школи на карантин. Про це повідомив міністр освіти й науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

«Чомусь педагоги побоюються зменшення чи урізання. Тому хочу наголосити ще раз: вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, так само як вона не може бути скорочена під час дистанційного викладання», – заявив міністр.

Він зазначив, що питання виплати заробітних плат унормовано в Кодексі законів про працю та у Галузевій угоді між МОН і Профспілкою працівників освіти й науки.

Проте міністр нагадав вчителям про важливість вакцинації проти коронавірусу, яка дозволить не закривати школи на карантин і працювати офлайн.

Нагадаємо, у разі введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки навчальні заклади зможуть працювати, якщо не менш як 80% працівників будуть вакциновані хоча б однією дозою. Натомість у «червоній» зоні заклади освіти зможуть працювати тільки якщо 100% працівників будуть повністю вакциновані.

Водночас уряд дозволив очне навчання у дитсадках, молодших та спеціальних школах, у яких проти коронавірусу вакцинували менше ніж 80% персоналу. Таке нововведення діятиме і в «жовтій», і в «червоній» зоні карантину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло