СБУ оголосила підозру керівництву «партії Шарія»

СБУ оголосила підозру керівництву «партії Шарія»

Підозрювана займалася підробкою документів про «купівлю» даної політичної сили та про обрання її «очільників»

СБУ оголосила підозру керівництву «партії Шарія»
фото: slovoidilo.ua

Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру одній із керівниць «Партії Шарія». За попередніми даними, вона займалася підробкою документів про «купівлю» даної політичної сили та про обрання її «очільників». Про це повідомляється на сайті відомства.

Підозру оголошено за ч.2 ст. 205-1 Кримінального кодексу України («підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців»).

Згідно з повідомленням, у СБУ є аргументовані докази причетності вказаної особи до підробки документів про перереєстрацію політичної партії «Об’єднана Україна» у політичну партію «Партія Шарія». Більше того, зловмисниця фальсифікувала протоколи засідань «політичної сили», що дозволило «обрати потрібних керівників партії».

Нагадаємо, що раніше Віктор Шарій, на якого зареєстровано «Партію Шарія», заявив, що не має жодного відношення до діяльності даної «політичної сили» і лише дав нотаріальну згоду на використання в ній свого прізвища. При чому зробив це за грошову винагороду у $500.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу. СБУ продовжує слідство і встановлює коло інших осіб, які можуть бути причетні до цієї протиправної діяльності.

Нагадаємо, РНБО ввела санкції проти Деркача, Шарія та ще низки осіб.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло