Вакцинованих російським «Спутником V» можуть не пустити до США – ЗМІ

Вакцинованих російським «Спутником V» можуть не пустити до США – ЗМІ

Закриють в’їзд всім, хто був щеплений вакцинами, не схваленими ВООЗ

Вакцинованих російським «Спутником V» можуть не пустити до США – ЗМІ
Фото: pixabay.com

США з листопада закриють в’їзд всім, хто був щеплений вакцинами, не схваленими ВООЗ, зокрема російським «Спутником V». Про це повідомляє Washington Post.

Нові правила, які мають набути чинності в листопаді, закривають кордон для багатьох людей, які вважають себе повністю імунізованими, включаючи мільйони людей, які отримали дві дози російської вакцини «Спутник V».

Новий американський план вимагає, щоб більшість мандрівників, які прагнуть в’їзду до Сполучених Штатів, були щеплені вакцинами, дозволеними для екстреного використання Агентством з контролю за продуктами та ліками США або Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Йдеться про вакцини, виготовлені компаніями Pfizer та Moderna, а також препарати, розроблені китайськими компаніями, такими як Sinopharm та Sinovac.

Нагадаємо: «Спутник V» ще не схвалений ВООЗ. Цього тижня організація заявила, що призупинила процес огляду вакцини, посилаючись на стурбованість виробничою практикою на заводах у Росії та сумнівами щодо дотримання стандартів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті