Тарифи на тепло не зростатимуть протягом опалювального сезону

Тарифи на тепло не зростатимуть протягом опалювального сезону

Місцева влада, «Нафтогаз» та уряд підписали відповідний меморандум

Тарифи на тепло не зростатимуть протягом опалювального сезону
Фото: kmu.gov.ua

Місцева влада, НАК «Нафтогаз України» та Кабінет міністрів ухвалили меморандум щодо незмінних цін на тепло для населення протягом опалювального сезону. Документ підписали під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад.

«В основі цього меморандуму – домовленість про те, що місцева влада не буде підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду в цьому опалювальному сезоні порівняно з попереднім», – сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Крім того, у меморандумі зафіксована домовленість про безперебійне постачання газу. Третій пункт – фінансова підтримка громад із боку держави.

«Ми розуміємо, що бюджети частини громад не зможуть у повній мірі самостійно покривати частину витрат підприємств теплопостачання. Тому з державного бюджету передбачається субвенція громадам з незадовільним індексом податкоспроможності вже з четвертого кварталу цього року», – додав прем'єр.

Громадам також передадуть додатково 4% надходжень з податку на доходи фізичних осіб та залишать у місцевих бюджетах у 2022 році 13,44% надходжень акцизу з пального. За словами Шмигаля, досягнена також домовленість стосовно безперебійного постачання газу для бюджетних установ.

Раніше Шмигаль повідомив, що підготовка до опалювального сезону перебуває на завершальній стадії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті