Apple зіткнулася з проблемами при виробництві iPhone 13

Apple зіткнулася з проблемами при виробництві iPhone 13

Головна причина проблем – гальмування виробництва у В’єтнамі через коронавірус

Apple зіткнулася з проблемами при виробництві iPhone 13
фото Apple

Стало відомо про проблеми з поставками iPhone нового покоління – через це покупці смартфонів змушені отримувати пристрої з затримкою, пише Nikkei, на яку посилається DailyComm.

Компанії, які збирають iPhone 13, все ще можуть випускати телефони, проте виник дефіцит комплектуючих, в тому числі модулів камер, через спалах коронавірусу у В'єтнамі. Запаси камер для смартфонів вичерпуються, а проблему посилює високий попит на нові пристрої Apple.

За словами джерел видання, ряд компонентів для збірки модуля камери виробляється у В'єтнамі. За прогнозами представника Apple, з яким вдалося зв'язатися Nikkei, до середини жовтня ситуація може стабілізуватися, оскільки робота на одному з ключових підприємств зі складання модуля камери на півдні В'єтнаму відновилася після кількох місяців перебоїв.

Представлені раніше у вересні 2021 року смартфони iPhone 13 осн4ащені вдосконаленими камерами, які захоплюють більше світла для отримання хороших знімків при поганому освітленні.

Apple працює з більш ніж дюжиною компаній, що виробляють компоненти у В'єтнамі. Крім іншого, на днях деякі постачальники Apple в Китаї призупинили виробництво на кілька днів, щоб забезпечити дотримання нових жорсткіших правил енергоспоживання.

Між тим, як повідомлялося, у США вимагають заборонити ввезення «айфонів» з Китаю через використання підневільної праці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті