Терміни поставок iPhone 13 збилися з графіка через спалах коронавірусу у В’єтнамі

Терміни поставок iPhone 13 збилися з графіка через спалах коронавірусу у В’єтнамі

Apple внесла суттєві зміни в смартфони, впровадивши нову технологію, через що зросли обсяги виробництва

Терміни поставок iPhone 13 збилися з графіка через спалах коронавірусу у В’єтнамі
фото Apple

Час поставки моделей iPhone 13 збільшується у зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції у В'єтнамі, де збираються багато з частин смартфона. Про це пише Nikkei Asia, на яке посилається Інтерфакс.

Як свідчать інформовані джерела, проблеми в ланцюжку поставок пов'язані з обмеженим випуском модульних камер, тому що значна частина деталей випускається у В'єтнамі.

Постачальники Apple Inc. раніше розраховували, що випуск нової моделі пройде відносно гладко і безперебійно, тому що компанія внесла мало змін у технологічне оснащення нових версій смартфона.

Однак в Apple вирішили впровадити технологію оптичної стабілізації зображення з використанням сенсорного датчика у весь модельний ряд. Раніше ця технологія, що дозволяє камері смартфона утримувати фокус на людині навіть під час руху, застосовувалася тільки в iPhone 12 Pro Max.

Таке рішення призвело до необхідності в короткий термін нарощувати виробництво модулів камери без шкоди якості продукції в обмежених умовах на тлі пандемії коронавірусу.

«Складальні заводи все ще можуть випускати нові моделі iPhone, але виник дефіцит пропозиції запчастин через те, що запаси модулів камери добігають кінця. Ми нічого не можемо зробити, крім як відстежувати ситуацію у В'єтнамі щодня і чекати, коли вони зможуть наростити виробництво», – повідомило джерело.

Проте, як пише Nikkei, ситуація може покращитися приблизно в середині жовтня, так як один із заводів в південному В'єтнамі з виробництва необхідних для iPhone 13 компонентів камери відновив свою роботу.

Зараз час на поставку iPhone 13 Pro в Китай і Японію становить приблизно 5 тижнів, в США – близько місяця.

Як повідомлялося, кремній подорожчав на 300%, це загрожує багатьом галузям перебоями у виробництві.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло