Газопровід «Північний потік 2» почали заповнювати газом

Газопровід «Північний потік 2» почали заповнювати газом

Таким чином оператор проводить тестування труби

Газопровід «Північний потік 2» почали заповнювати газом
фото DR

Першу нитку трубопроводу «Північний потік 2» почали заповнювати газом. Про це повідомив оператор проекту Nord Stream 2, передає Коммерсант.

Оператор Nord Stream 2 заявив про те, що вже почав пускати газ в першу нитку трубопроводу, щоб досягти потрібного тиску для подальшого тестування. У компанії також відзначили, що фахівці провели зовнішню візуальну та інструментальну перевірки.

«Газопровід був побудований і пройшов незалежну сертифікацію відповідно до технічних і галузевих стандартів, щоб забезпечити його надійну і безпечну експлуатацію», – заявили в Nord Stream 2.

У Данському енергетичному агентстві (ДЕА) підтвердили, що перша нитка «Північного потоку 2» в даний час має всі дозволи і може почати функціонувати. При цьому для пуску газу по другій нитці «Північного потоку 2» оператору потрібно виконати ще ряд умов.

Однак загалом ДЕА відзначило, що Nord Stream 2 AG виконав все необхідне для сертифікації трубопроводу.

10 вересня «Газпром» оголосив про завершення будівництва «Північного потоку 2», яке почалося в 2018 році. Оператор будівництва заявляв, що розраховує ввести газопровід в експлуатацію до кінця поточного року.

Газопровід потужністю 55 млрд кубометрів газу в рік проходить з Росії до балтійського узбережжя Німеччини. Загальна протяжність магістралі по двох нитках – 2460 км.

Як повідомлялося, американський  сенатор Тед Круз затримує затвердження десятків кандидатур в Держдеп через «Північний потік-2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті