Рейтинги Байдена впали до 38%

Рейтинги Байдена впали до 38%

Три тижні тому Байдена підтримували 42% громадян

Рейтинги Байдена впали до 38%
Фото: EPA/UPG

Рейтинги підтримки роботи президента США Джо Байдена та його адміністрації різко впали за останні тижні. Про це йдеться в оприлюднених у середу результатах соціологічного дослідження, проведеного університетом Quinnipiac.

«Президент Джо Байден отримав негативний рейтинг (38% підтримують його зусилля, 53% – ні), що є найнижчим балом, який він отримував від американців за свою роботу з моменту початку виконання повноважень на посаді», – зауважується в оприлюднених результатах.

Лише три тижні тому, під час аналогічного дослідження, Байдена підтримували 42% громадян, тоді як у середині лютого цей показник сягав 50%.

З-поміж прихильників «Демократичної партії» Байден користується довірою лише 60% опитаних. Найнижчу оцінку громадяни визначили зусиллям нинішньої адміністрації у сфері економіки, сплати податків, зовнішньої політики, а також у питаннях міграції. Більш ніж половина американців (55%) заявляють що адміністрація Байдена не компетентна керувати урядом.

У дослідженні також зауважується, що рейтинг схвалення зусиль президента Байдена поступово знижується до рівня, якого не спостерігалося з часів президентства Трампа.

Нагадаємо: різке падіння рейтингів президента Джо Байдена було зафіксовано після того, як в Афганістані прийшли до влади таліби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті