Київський завод «Електронмаш» виставлять на приватизацію за понад 66 млн грн

Київський завод «Електронмаш» виставлять на приватизацію за понад 66 млн грн

Підприємство перебуває у скрутному фінансовому становищі, зокрема поточна кредиторська заборгованість становить 924 490 грн

Київський завод «Електронмаш» виставлять на приватизацію за понад 66 млн грн
Фото: privatization.gov.ua

Фонд держмайна (ФДМУ) виставить на аукціон з приватизації Єдиний майновий комплекс держпідприємства «Електронмаш». Стартова ціна – 66 741 200 грн. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Загальна площа заводу перевищує 100 000 кв. м. До складу об'єкту приватизації входять:

  • 37 одиниць нерухомого майна;
  • три земельні ділянки;
  • сім об'єктів переданих в оренду.

Основним видом діяльності підприємства є виробництво комп'ютерів і периферійного устаткування, зокрема експортної продукції: електродвигунів, генераторів і трансформаторів. На кінець червня 2021 року на заводі працювало 139 осіб.

«Засновано об'єкт приватизації ще у 1965 році і наразі підприємство перебуває у скрутному фінансовому становищі тому, що не є профільним активом держави. Саме це стало причиною значних боргів «Електронмаш», зокрема, поточна кредиторська заборгованість становить 924 490 грн», – зазначили у Фонді держмайна.

У пресслужбі додали, що зараз на балансі підприємства перебуває об'єкт, який не підлягає приватизації – підземне сховище ЦО в корпусі №2.

Торги відбудуться 12 листопада. Заявки для участі в електронному аукціоні з умовами приймаються до 11 листопада.

Нагадаємо: «Хлібозавод «Залізничник» виставлять на приватизацію за майже чотири млн грн. Підприємство не працює вже понад 10 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло