Акції виробника алюмінію UC Rusal впали після візиту ФБР до російського олігарха Дерипаски

Акції виробника алюмінію UC Rusal впали після візиту ФБР до російського олігарха Дерипаски

Його статки оцінюються в $3,8 млрд

Акції виробника алюмінію UC Rusal впали після візиту ФБР до російського олігарха Дерипаски
Олег Дерипаска
фото DR

Акції алюмінієвої компанії UC Rusal впали більше ніж на 7% – на котирування вплинула новина про те, що в будинок засновника і головного компанії російського олігарха Олега Дерипаски, який проживає в США, прийшли агенти ФБР, пише Forbes.

Раніше у вівторок американський телеканал NBC повідомив, що агенти ФБР проводять слідчі дії в будинку російського бізнесмена Олега Дерипаски. Причина слідчих дій невідома. Forbes направив запит представнику Дерипаски.

ОНОВЛЕНО: ФБР проводить обшуки в будинках, що належать родичам Олега Дерипаски, повідомила  представник мільярдера. За її словами, обшуки проводяться на підставі двох судових ордерів, пов'язаних з американськими санкціями.

«Будинки, про які йде мова, розташовані в Нью-Йорку і Вашингтоні. Сам Олег Дерипаска їх власником не є», – підкреслила представник бізнесмена.

Олег Дерипаска займає 37-ме місце в рейтингу найбагатших російських бізнесменів за версією Forbes. Його статки при складанні рейтингу навесні 2021 року були оцінені в $3,8 млрд.

У 2018 році США ввели санкції особисто проти Дерипаски і кількох його компаній. Пізніше в тому ж році бізнесмен домовився з Мінфіном США про зняття санкцій з трьох його компаній, включаючи UC Rusal. Натомість він втратив контроль над цими активами. Сам Дерипаска залишився під санкціями.

Російський бізнесмен судився з Мінфіном США, вимагаючи скасувати санкції, але суд відмовився встати на його сторону. Влітку 2021 року Дерипаска подав апеляцію на це рішення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло