Акції виробника алюмінію UC Rusal впали після візиту ФБР до російського олігарха Дерипаски

Акції виробника алюмінію UC Rusal впали після візиту ФБР до російського олігарха Дерипаски

Його статки оцінюються в $3,8 млрд

Акції виробника алюмінію UC Rusal впали після візиту ФБР до російського олігарха Дерипаски
Олег Дерипаска
фото DR

Акції алюмінієвої компанії UC Rusal впали більше ніж на 7% – на котирування вплинула новина про те, що в будинок засновника і головного компанії російського олігарха Олега Дерипаски, який проживає в США, прийшли агенти ФБР, пише Forbes.

Раніше у вівторок американський телеканал NBC повідомив, що агенти ФБР проводять слідчі дії в будинку російського бізнесмена Олега Дерипаски. Причина слідчих дій невідома. Forbes направив запит представнику Дерипаски.

ОНОВЛЕНО: ФБР проводить обшуки в будинках, що належать родичам Олега Дерипаски, повідомила  представник мільярдера. За її словами, обшуки проводяться на підставі двох судових ордерів, пов'язаних з американськими санкціями.

«Будинки, про які йде мова, розташовані в Нью-Йорку і Вашингтоні. Сам Олег Дерипаска їх власником не є», – підкреслила представник бізнесмена.

Олег Дерипаска займає 37-ме місце в рейтингу найбагатших російських бізнесменів за версією Forbes. Його статки при складанні рейтингу навесні 2021 року були оцінені в $3,8 млрд.

У 2018 році США ввели санкції особисто проти Дерипаски і кількох його компаній. Пізніше в тому ж році бізнесмен домовився з Мінфіном США про зняття санкцій з трьох його компаній, включаючи UC Rusal. Натомість він втратив контроль над цими активами. Сам Дерипаска залишився під санкціями.

Російський бізнесмен судився з Мінфіном США, вимагаючи скасувати санкції, але суд відмовився встати на його сторону. Влітку 2021 року Дерипаска подав апеляцію на це рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті